Spokojenost

HODNOCENÍ HOSTŮ


*


Děkujeme Vám za návštěvu a těšíme se na další!
Věříme, že jsme udělali maximum, abyste od nás odjížděli spokojeni a odpočati. Budeme rádi za Vaše připomínky a postřehy.

Prohlédnout recenze Napsat recenzi

  Martina VlkováMgr. Tomáš Fráňa
 • Valentýnský pobyt byl úžasný. Zvolili jsme si pokoj Tramín, který byl opravdu jedinečný. Celkově byl celý pobyt nádherný, valentýnská večeře byla skvělá a personál ochotný a milý. Nikdy jsem nejedla tuňáka Sashimi, nejprve jsem se trochu obávala, ale musím uznat, že jsme s přítelem byli překvapení a kvalita pokrmů byla opravdu nadstandardní a nevšední. Kaštanovo-zázvorový krém byl výborný a celá večeře skončila čokoládovou pěnou s jahodovou omáčkou, na které jsem si asi vytvořila závislost :-). Po večeři jsme navštívili soukromé wellness, které bylo celé jen pro nás, takže jsme si opravdu odpočinuli. Po celou dobu bylo vše sladěné do detailu, naleštěné příbory, krásně prostřený stůl, kosmetika na pokoji a mohla bych pokračovat. Hotel Katerina můžeme jen doporučit, nekoupili jsme si jen obyčejný valentýnský pobyt, ale i skvělý zážitek. Děkujeme a rádi se vrátíme!
  Martina Vlková
  Prostřednictvím webu Hotelu Katerina Znojmo
 • Zdravím, dnes jsme absolvovali rodinný oběd ve vaší restauraci. Byli jsme moc spokojeni jak s objednanými pokrmy, tak i s obsluhou, která byla velmi pozorná. Určitě se nejadnalo o naší poslední návštěvu u vás. Je jen málo restaurací s tak úchvatným výhledem na okolí a krásným a vkusným interiérem. Děkujeme moc a přejeme hodně úspěchů!
  Mgr. Tomáš Fráňa
  Prostřednictvím webu Restaurace Panorama Znojmo

Hodnocení

VÁŠ NÁZOR JE PRO NÁS DŮLEŽITÝ


*


KatastrofaNic mocDobréVelmi dobréVynikající
Přiložte k mé recenzi fotografii
Tímto uděluji souhlas ke zveřejnění na webových stránkách Restaurace Panorama Znojmo